Corsair | Gaming Mouse | KATAR PRO Ultra-Light | Wired | Optical | Gaming Mouse | Black | Yes
- TootjadCorsair
- Mudel: CH-930C011-EU
- Saadavus: 5
-
25€
Corsair | Gaming Mouse | KATAR PRO Ultra-Light | Wired | Optical | Gaming Mouse | Black | Yes
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Buttons durability | 30M L/R Click |
| Cable length | 180 cm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Combined (other) | 122.0000 g |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 112 mm |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross width master carton | 125 mm |
| Kaal | 69 g |
| Muud funktsioonid | On Board Memory Grip Type: Claw, Fingertip Supported in iCUE Game Type: FPS, MOBA Report Rate: Selectable 1000Hz/500Hz/250Hz/125Hz |
| Net weight | 0.05 kg |
| Net weight master carton | 0.8 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Package content | KATAR PRO Gaming Mouse |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 1212 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-A |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | KATAR PRO Ultra-Light |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 12.400 DPI |
| Tagantvalgustus | 2 Zone RGB |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.097 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Wired |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0011088 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: corsair gaming mouse katar pro ultra-light wired optical gaming mouse black yes, ch-930c011-eu, corsair, hiired
















